Головна | Реєстрація | Вхід | RSS |
![]() |
|
Задаючи питання учням: Без чого не можуть працювати комп’ютери?, учні одноголосно відповідають – «Без програм!». Розглянувши нову програму, вивчаємо інтерфейс для подальшої роботи в ній.
Робота з текстовими документами - основа будь-якої сфери діяльності людини. Вміння працювати з текстом - вводити, редагувати, форматувати тощо, запорука успішності будь-якого учня при підготовці до уроків з різних навчальних дисциплін. Адже, реферати, доповіді, резюме, схеми тощо, в епоху розвитку інформаційних технологій, оформлюються як електроний текстовий документ.
- Листівка засобами текстового процесора MS Word
- Дерево пам'яті "Комп'ютерні мережі" - Інструкції - підказки ЗРАЗОК! Форма подання - текстовий документ. КАРТКА - ПАМ'ЯТКА з теми "Особиста гігієна та її роль у зміцненні здоров'я"
ЗРАЗОК! Форма подання - текстовий документ. ТАБЛИЦЯ з теми "Особиста гігієна та її роль у зміцненні здоров'я"
Приклади презентацій. Пропонується переглянути декілька презентацій з різних тематик та сфер діяльності. Є можливість проаналізувати різноманітнсть методів оформлення сладів презентації та розміщення об'єктів.
Буклет:
Букле́ти (буклетні видання) — переважно багатокольорові аркушеві друковані видання. До такого виду друкованої продукції найчастіше звертаються туристичні агенції, виробники промислових і продовольчих товарів,організації та установи в період відзначень ювілеїв, подій чи проведення рекламних та інших знакових заходів. Найчастіше зустрічаються буклети складені дворазово або трикратно, але можуть зустрічатися і складніші буклети — «гармошки». Суть буклету полягає в тому, щоб при мінімальній площі вмістити максимум інформації, яку господар буклету бажає донести до своєї аудиторії. Ще одна важлива особливість буклету, що відрізняє його від листівок, з одного боку, і брошур з іншого — полягає в тому, що буклет не має зшитих сторінок, як брошура, але й не є однополосним аркушем, як листівка. Інформація в буклеті може бути як просвітницького, так і рекламного характеру. Яскравість і барвистість для буклету є обов'язковою умовою, адже він повинен привернути до себе увагу і викликати зацікавленість. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%83%D0%BA%D0%BB%D0%B5%D1%82Структура буклету Приклади: - У чому сила методу проектів? - Безпечний Інтернет - Мій вибір - журналіст - Мій вибір - адвокат (Підручник: Інформатика. 8 клас - И.Я. Ривкінд, Т.І. Лисенко, Л.А. Чернікова, В.В. Шакотько)
АЛГОРИТМИ розв'язання задач:
|
|
Улинець Л.М., вчитель інформатики ЗЗШ №75© ... - 2023 р. |
uCoz |